5 найкращих маршрутів у Сіднеї

5 найкращих маршрутів у Сіднеї

про ходьбу в кущах

чи то прогулянка по парку чи подорож в Альпах Сіднеї . Слово «альпінізм» також часто використовується у Великій Британії, поряд із безцільним звиванням (трохи застарілий термін), ходінням по горах та прогулянкою по пагорбах (термін, який зазвичай використовується для походів по горах у Північній Англії). Термін «прогулянки в кущах» є ендемічним для Австралії, оскільки його застосував клуб «Сіднеї Буш Уокерс» у 1927 році. У Новій Зеландії довга, жвава прогулянка або підйом називають походи. Це відомий рух з різними альпіністськими асоціаціями по всьому світу, і дослідження показують, що всі види прогулянок мають Сіднеї.

6. Доріжка Гібберагонг, Вахрунга

Сідней удостоєний численних громадських парків, а національний парк Ку-Рінг-Гай Чейз є ще одним чемпіоном. Цей чудовий трек починається в Вахрунґа, ​​йде за Кокл-Крік до Бобін-Хеда, проходячи повз чудові каскади, які додають чудовий компонент у враження. Є сегменти, які відповідають клімату, схожому на яр з крутими урвищами та нависаючими печерами, тоді як інші займають мангрові зарості, наповнені довколишнім природним життям. Ця різна прогулянка завершується у знаменитому районі прогулянок Бобін-Хед і стоїть – – надзвичайне місце для відпочинку в кінці екскурсії Сіднеї.

7. Прибережна траса знаменитого національного парку

Досліджуючи берег Королівського національного парку на південній околиці Сіднея, ця важка прогулянка відкриває дивовижні перспективи на океан з урвища. Пролягаючи 27,4 кілометра від Бандіни до Отфорда, ця стежка довкола продумана, оскільки є багато вказівників, які гарантують, що ви автоматично не влаштуєте табір серед чагарників. Якщо ви вирішили вибрати дводенний вибір, виділіть багато часу на другий день, оскільки круті поїздки роблять його довшим, ніж виявляється. Підтягнуті та досвідчені ходунки, мабуть, вирішать це за день – – якщо вони починають рано Сіднеї. Проте, як би ви це не робили, перспективи приголомшливі, і є достатньо шансів зупинитися, щоб зануритися на шляху.

8. Жінка Керрінгтон Драйв

Попередня вулиця зараз закрита, тож вона дає ідеальний посібник для любителів кущів і гірських велосипедистів, щоб досліджувати Драйв, який проходить поблизу річки Хакінг. Ознайомившись із визначними пам’ятками Королівського національного парку, ви відчуєте регулярні розробки пісковика та численні визначні місця. По дорозі подивіться на печеру Палона (величезний вапняковий навіс) неподалік від Бруку Палона.

9. Генрі Хед Схема

Захоплююча річ у цій прогулянці – це та, де ви зможете дослідити регулярну історію Сіднея, а також його пишність рослин. Блукаючи національним парком Ботані-Бей, ви повз місця розташування зброї та поштові станції, які спостерігалися під час обох універсальних конфліктів. Так само є сегмент, який містить місцеву Бенксію, яка перебуває під загрозою, — названу на честь ботаніка капітана Кука Джозефа Бенкса — яка раніше була значно більш помітною складовою району Сіднея.

10. Громадський пропуск: Оверкліф і траса Ден Фенелла

Водоспад Вентворт – це приголомшливий регіон для подорожі, і ви зрозумієте це на цій трасі, яка досліджує каскади, обриви та шокуючі стовпи. Крім того, він включає в себе багато досягнень, тому ви повинні бути у формі та в порядку з рівнями. Пам’ятний Національний перевал нещодавно був реконструйований, щоб надати альпіністам можливість досліджувати водоспад, а також інші прилеглі водні об’єкти. Перед тим, як повернутися до початку через прогулянкові доріжки Overcliff і Den Fenella, організовується екскурсія на ланч до Conservation Hut. Надзвичайний метод дослідження великих перспектив Блакитних гір.